Zahra Amir Ebrahimi

 

روزنامه گاردین در گزارشی به قلم رابرت تیت، خبرنگارش در تهران به ماجرای پخش فیلم پورنو پرداخته و با زهرا امیر ابراهیمی هم گفتگو کرده. او به گاردین گفته که این فیلم با “تکنیک های مونتاژ” درست شده و صورت او را روی صورت فرد دیگری گذاشتن!
گاردین نوشته نامزد سابق خانم ابراهیمی که دستیار تهیه در سینماست به جرم ساخت و توزیع این فیلم احتمالا به سه سال زندان و معادل ۶ هزار پوند جریمه محکوم می شه.

نامزد خانم ابراهیمی پذیرفته که در این ماجرا نقش داشته اما ادعا کرده که ایده این کار از خود ابراهیمی بوده و در خانه خود این خانم فیلمبرداری شده و بعدا هم توسط خود او پخش شده. در مقابل زهرا ابراهیمی به گاردین گفته که نامزد سابقش بعد از اینکه یک سال پیش رابطه شون به هم خورد، او رو تهدید به انتقام کرده و گفته بوده “کاری می کنه که من دیگه نتونم سرم رو بلند کنم و مانع از این می شه که دیگه بتونم در ایران کار کنم”.

به نوشته گاردین، برآورد می شه طی دو ماه گذشته حدود ۱۰۰ هزار کپی از این فیلم که به “نرگس ۲″ مشهور شده بین مردم دست به دست شده!

در انتهای گزارش هم به نقل از زهرا ابراهمی اومده که “والدین من و خودم فکر می کردیم در جامعه ای منطقی و روشن زندگی می کنیم! [ چه خنده دار! ] در عوض دیدیم که ۹۰ درصد مردم این چیزها رو دنبال می کنن و اونها رو جدی می گیرن. اگه مردم امکانشو داشته باشن دنبال مسائل و چیزهای مبتذل می رن”. — [ درست مثل اینجا دوستان که من هر بار آمدم دیدم که خبرهای مربوط به این اتفاق نه تنها از پربیننده ترین مطالب ۲۴ ساعت گذشته که در صدرهستند. متاسفم!!]


برچسب‌ها: زهرا امیر ابراهیمی, پورن, سکس, بازیگر زن ایرانی_فقرو فحشا
ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط مجید مجاهدیان در و ساعت |

داستان های سکسی پرینو - سک سی- +18+

نمی دونم تا بحال داستان های سکسی رو خوانده اید یا نه !؟
به نظر می رسه اگر اهل گشت و گذارهای اینترنتی باشید با این داستان ها برخورد کرده اید و به احتمال زیاد هم یکی از این داستان ها را مطالعه کرده اید.

سوال مهم و اساسی این هست که چه کسانی و به چه منظوری این داستان ها را می نویسند !؟

عمده مسائل و نقاط حساس و قابل تامل در این نوع داستان ها ؛ سکس و خیانت به همکار و خویشان و همسایه و یا حتی مادر-خواهر-عمه-خاله را شامل می شوند.
خوب با توجه به این موضوعات ؛ اهداف نویسنده و یا بهتره بگم نویسندگان این گونه داستان ها چیست؟ مطئنا" هدف سرگرم کردن و لذت بخشی و یا ایجاد حس روشنفکری و بالندگی و بلوغ در ما نیست !
تا بحال فکر کرده اید که هدف از اینگونه داستان های کوتاه و آنی و خیانت ؛  آنهم (اکثر اوقات) با محارم چیست ؟

سکس با محارم و خیانت و به دوستان و همسایگان و آشنایان و یا حتی همجنس بازی (زن با زن  و   مرد با مرد) چرا بایستی به صورت داستان در سرتاسر اینترنت به صورت گسترده گسترش یابد و من و شما و دیگری (که ممکنه مادر و پدر و خواهر و برادر من و شما باشند ) آن را مطالعه کنند !؟

در عمده این داستانهای سکسی یک زندگی بی قید و شرط ؛ یک زندگی لذت بخش بدون مسئولیت ؛ سکس و لذت جنسی با هر کس و در هر شرایطی بدون هیچ شرم و حیایی ؛  و تن دادن به مسائل جنسی بدون هیچ مرز و قاعده و قانونی القا شده و حتی نویسندگان این گونه داستانها در صدداند تا حریم پاک خانواده را هم به سمت و سو کشانده و فریادزنند که شهوت و لذت بالاتر از هرچیزی است !!!

در اکثر داستنهایی با این گونه موضوعات دختران جوان را شهوت پران و بسیار مشتاق و  زنان را گرم و گاها گداخته و سرشار از حس و میل جنسی و فاقد هرگونه مسئولیت قانونی و شرعی و وجدانی و مردان را سـرد و بی رمق نشان داده و در بسیاری از مواقع این زنان و دختران هستند که پیشنهاد داده و مردان هم از خدا خواسته قبول می کنند و یا اینکه در نبود جنس مخالف به خود ارضایی روی آورده و طوری وانمود می شود که حتما و بدون فوت وقت و درنگ بایستی این حس و شهوت ارضا شود. !!!

نویسندگان این مجموعه از داستانهای آلوده و با هدف ؛ تمام افراد جامعه را در تیرس خود قرار می دهند. برای نمونه ؛ بعضی از اینگونه داستانها بین افراد زیر رخ می دهد :
.           دختر پسر عمو و دختر پسر خاله و دختر پسردایی و دختر پسر عمه و ...
به نظر شما چه اهداف و منافعی در ورای براندازی و شکستن اصول و اعتقادات حاکم بر خانواده هاست !؟

مطمئنا" نویسندگان این سری از داستانها و گسترانندگان آنها در جامعه و در نهایت افکارعمومی منتظر ماحصل و نتیجه آن هستند ؛ که بایستی ویران کننده و گسترده تر در جامعه ظهور کند.

خانواده کوچکترین و بنیادی ترین نهاد یک جامعه است.
هر رویدای که در خانواده روی دهد ؛ اگـر بررسی و علت یابی و برطرف نشود مانند یک بیماری مسری و واگیردار به تک تک خانواده ها سرایت و در نهایت بدنه جامعه را دربــر گرفته و جامعه را به سمت و سوی "نطفه هرزه" که همان رویداد اولیه در خانواده هست ؛ می کشاند.

حال نظر شما دوست عزیز را جویا می شوم که آیا ؛
داستان های سکسی سرگـرمی کوتاهی است برای من و شما یا نابودی ریشه ها !؟؟

 

+ نوشته شده توسط مجید مجاهدیان در و ساعت |
من را ببخشید که چنین عنوانی برای این پست انتخاب کردم...


 در مورادی خود ارضایی می تواند همراه با  خواندن داستانهای شهوت انگیز و دیدن سایتهای مستهجن هست و فرد ممکن است علاوه بر خود راضایی به پورنو و موارد تحریک کننده و شهوت انگیز نیز اعتیاد داشته باشد.  در مورد اثرات پورنوگرافی مفصل صحبت کردیم که می تونید در بخش ارشیو موضوعی با عنوان فیلم های پورن بخوانید. 
انچه در داستانها و خیال پردازی ها ارائه می شود ، مطرح کردن یک الگوی نامناسب و غلط از یک رابطه جنسی هست. همه این داستان ها و تالارهایی که ساخته می شوند هدف دار هستند و اون نابود کردن اصل خانواده و مهم از ان نابودی دین و خدا از زندگی ما هست. شاید برای شما این مسئله انچنان جدی نباشد اما انها با یک برنامه ریزی خاص و بلند مدت به تدریج افکار شما را تغییر می دهند. متاسفانه این داستان ها با عناوین سکس فامیلی و خانوادگی  و حتی سکس گروهی گسترش پیدا می کنند. و مطمئنا خواندن این داستان ها بی تاثیر نخواهد بود. به عکس های بالا نگاه کنید. شاید الان به نظرتون این چهره ها خیلی خنده دار باشند. و یا حتی نام فرقه ای انحرافی که دارن(شیطان پرستی) براتون عجیب باشه. مطمئن باشید زمانی این ها برای مردمان خود این جامعه نیز خنده دار و عجیب  و غریب بود ولی حالا عادی شده!! حتما در این مورد تحقیق کنید!


این در مورد این داستانها و محتوای انها هم صدق می کنه . با اشاعه و خواندن این داستانها تنها به از بین رفتن بنیان خانواده ها و از بین رفتن خدا در زندگی ما کمک میشه .ایستادن مقابل خدا!


پس دوستان عزیز ،دختر های نازنین و پسرهای گل ، بیشتر مراقب باشیم

مراقب باشیم بازیچه نشویم. این مسائل را عادی نبینید و با دوستانتون این مسائل و داستان ها را عادی جلوه ندید. این سوال را با دوستانتون مطرح کنید: چه کسانی این داستانها را می نویسند؟ چه هدفی را دنبال می کنند؟


امام علی (علیه السلام):

مراقب افکارت باش که گفتارت می شود.
مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود.
مراقب رفتارت باش که عادت می شود.
مراقب عادتت باش که شخصیت می شود.
مراقب شخصیتت باش که سرنوشت می شود.

+ نوشته شده توسط مجید مجاهدیان در و ساعت |


Powered By
BLOGFA.COM