ادیان Religions

بر محمد(ص) و خاندان و اهل بیت گرامیشان سلام و درود باد.

درباره ما


این وبسایت متعلق به آقا امام زمان است.و سعی ما بر این اساس است که هر چه بهتر بتوانیم
مطالب این سایت رو به سمت مهدویت و ضد شیطان پرستی سوق دهیم تا با بیداری مردم و مسلمانان جهان همه نماز شکر در روزی جاویدان در لحظه ظهور آقایمان حضرت مهدی(ع) برپا کنیم.
برای ان روز و لحظه با شکوه از خداوند بزرگ مرتبه مهربان تمنا داریم که هر چه زودتر ظهور اقایمان امام زمان را تعجیل مرحمت بفرماید.
بر محمد(ص) و خاندان و اهل بیت گرامیشان سلام و درود باد.
(صلوات)

موضوعات مطالب

پیوندهای روزانه

لینک های ویژه

دیگر امکانات

مطالب اخیر وبگاه

لینک دوستان وبگاه

آرشیو مطالب

برچسب‌ها

طراح قالب

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت
السلام علیک یا جعفر بن محمد الصادق (ع) السلام علیک یا جعفر بن محمد الصادق (ع) السلام علیک یا جعفر بن محمد الصادق (ع)
من را ببخشید که چنین عنوانی برای این پست انتخاب کردم...


 در مورادی خود ارضایی می تواند همراه با  خواندن داستانهای شهوت انگیز و دیدن سایتهای مستهجن هست و فرد ممکن است علاوه بر خود راضایی به پورنو و موارد تحریک کننده و شهوت انگیز نیز اعتیاد داشته باشد.  در مورد اثرات پورنوگرافی مفصل صحبت کردیم که می تونید در بخش ارشیو موضوعی با عنوان فیلم های پورن بخوانید. 
انچه در داستانها و خیال پردازی ها ارائه می شود ، مطرح کردن یک الگوی نامناسب و غلط از یک رابطه جنسی هست. همه این داستان ها و تالارهایی که ساخته می شوند هدف دار هستند و اون نابود کردن اصل خانواده و مهم از ان نابودی دین و خدا از زندگی ما هست. شاید برای شما این مسئله انچنان جدی نباشد اما انها با یک برنامه ریزی خاص و بلند مدت به تدریج افکار شما را تغییر می دهند. متاسفانه این داستان ها با عناوین سکس فامیلی و خانوادگی  و حتی سکس گروهی گسترش پیدا می کنند. و مطمئنا خواندن این داستان ها بی تاثیر نخواهد بود. به عکس های بالا نگاه کنید. شاید الان به نظرتون این چهره ها خیلی خنده دار باشند. و یا حتی نام فرقه ای انحرافی که دارن(شیطان پرستی) براتون عجیب باشه. مطمئن باشید زمانی این ها برای مردمان خود این جامعه نیز خنده دار و عجیب  و غریب بود ولی حالا عادی شده!! حتما در این مورد تحقیق کنید!


این در مورد این داستانها و محتوای انها هم صدق می کنه . با اشاعه و خواندن این داستانها تنها به از بین رفتن بنیان خانواده ها و از بین رفتن خدا در زندگی ما کمک میشه .ایستادن مقابل خدا!


پس دوستان عزیز ،دختر های نازنین و پسرهای گل ، بیشتر مراقب باشیم

مراقب باشیم بازیچه نشویم. این مسائل را عادی نبینید و با دوستانتون این مسائل و داستان ها را عادی جلوه ندید. این سوال را با دوستانتون مطرح کنید: چه کسانی این داستانها را می نویسند؟ چه هدفی را دنبال می کنند؟


امام علی (علیه السلام):

مراقب افکارت باش که گفتارت می شود.
مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود.
مراقب رفتارت باش که عادت می شود.
مراقب عادتت باش که شخصیت می شود.
مراقب شخصیتت باش که سرنوشت می شود.

نویسنده مجید مجاهدیان در |
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد...
طراحی و بهینه سازی قالب : ثامن تم ( علیرضا حقیقت )